هک مغز شما با ماشینی که ذهن ها را می خواند

هک مغز

سی و پنج سال پیش جنگ ستارگان برای بار اول ایده جابه جا کردن اشیا را عنوان کرد . این ایده در حال حاضر به واقعیتی بدل شده که در سال های اخیر  ره صد ساله را یک شبه رفته است. اموتیو به عنوان یک تکنولوژی پیشرفته به شما اجازه می دهد کارهایی مثل به حرکت در اوردن ماشین اسباب بازی و یا …. را انجام دهید ان هم فقط با استفاده از قدرت مغزتان.

این دستگاه از طریق اسکن امواج مغزی شما کار می کند سپس امواج دریافت شده را با استفاده از واسط مغز و کامپیوتر تقویت می کند تا احساسات ، علایق، و مجموعه وسیعی از دیگر چیزها را شناسایی می کند.

کاربرد های بسیاری برای این تکنولوژی وجود دارد . حتی کسانی که دچار ناتوانی های مختلف هستند می توانند حتی ویدیو گیم بازی کنند و یا میتوانند یک بازوی مکانیکی را کنترل کنند و تمام این کارها را فقط و فقط با قدرت ذهن انجام دهند. این دستگاه می تواند به کسانی که دچار صرع ، بیش فعالی ، اختلالات خواب و یا حمله های گاه به گاه هستند برای آرام کردن ذهن و تمرکز کمک شایانی کند . یک شرکت حمل و نقل در استرالیا از این دستگاه برای رانندگی امن تر استفاده کرد . در طول مدت تحقیق دستگاه سیگنال هایی از مغز رانندگانی که به هر دلیل تمرکز و تعادل خود را حین رانندگی ازدست می دهند ارسال می کنند که سرعت ماشین را به تدریج کم می کرد و نهایتا ماشین متوقف می شد .

ترجمه شده توسط تحریریه شناخت مگ

Previous «
Next »

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *